Obsluha velkého řezacího stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STEPA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru - obsluha velkého řezacího stroje.

Stepa s.ro. Lanškroun – výrobní společnost specializovaná na zpracování papíru, umělých i kovových fólií, textilií a jiných materiálů. Zabývá se tiskem s unikátní technologií pro podélné řezání a archování. Vyrábí kotoučky do pokladen, roličky do tachografů a kancelářské, školní a hygienické produkty pro český i evropský trh. Co vás čeká: Obsluhovat řezací stroje na zpracování papíru, folií a jiných materiálů příčným nebo podélným řezáním. Být zodpovědný za přípravu stroje před započetím práce, prakticky zvládnout obsluhu a úpravu strojů. Jaké znalosti a dovednosti požadujeme: Vyučení i bez maturity, samostatnost a odpovědný přístup k práci. Výhodou bude, pokud budete vyučeni ve strojírenském oboru, mechanikem nebo seřizovačem, s maturitou. Co vám můžeme nabídnout: Pozici ve stabilní a perspektivní tuzemské výrobní společnosti, motivující platové ohodnocení v závislosti na schopnostech uchazeče, zaměstnanecké výhody. Odpovědi posílejte e-mailem na: kontakt

Společnost

STEPA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sázavská 995, 563 01 Lanškroun, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STEPA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STEPA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému