Asistent/ka Call Centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing Marta Dostálová hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - asistent/ka call centra.

Místo výkonu práce: Pobočka Extérie, s.r.o. Šlikova 36, Praha 6 Prvotní kontakt: email - kontakt zaslat životopis Požadované dovednosti: výborné komunikační schopnosti a organizační dovednosti, práce s PC - MS Office, internet Náplň práce: navolávání schůzek s majiteli firem pro obchodní manažery pobočky, správa smluv klientů, emailová korespondence. Zpočátku pozice na DPP, po zapracování na HPP, je i možné i na zkrácený úvazek.

Společnost

Ing Marta Dostálová

Lokalita pracoviště

Šlikova 2400, 169 00 Praha 69 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.6.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing Marta Dostálová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing Marta Dostálová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému