Pomocný pracovník autoservisu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost InterAuto Doležal, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční mytí vozidel, oken, praní prádla a příbuzní pracovníci - pomocný pracovník autoservisu.

Místo výkonu práce: Hornopolní 56, Moravská Ostrava Životopisy prosíme zasílejte pouze e-mailem. Úklid a mytí servisních prostor, mytí vozidel servisu a nových vozidel, dovoz náhradních dílů Požadujeme samostatnost, pečlivost, kladný vztah k práci, odpovědnost, čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz sk.B. Nástup možný ihned.

Společnost

InterAuto Doležal, a.s.

Lokalita pracoviště

Hornopolní 3182, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti InterAuto Doležal, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost InterAuto Doležal, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému