OBRÁBĚČ CNC - pracoviště Nové Město na Moravě nebo Žďár nad Sázavou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - obráběč cnc - pracoviště nové město na moravě nebo žďár nad sázavou.

*Obráběče CNC hledáme jak pro závod v Novém Městě na Moravě, tak pro naši provozovnu ve Žďáře nad Sázavou. Náplň práce: - upínání součástí a nástrojů - vyrábění součástek - čtení a upravování programu - samostatná kontrola - seřizování stroje - vykonávání jednoduchých oprav a údržby strojního zařízení Váš profil: - ukončené SOU s technickým zaměřením (nejlépe obor obraběč kovů) - základní orientace ve výkresové dokumentaci - praxe v oblasti obrábění výhodou Nabízíme: - perspektivní práci u dynamicky se rozvíjející firmy - 5 týdnů dovolené - příspěvek na závodní stravování - roční odměna Nástup možný ihned nebo dohodou. Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: kontakt

Společnost

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Petrovická 312, 592 31 Nové Město na Moravě, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému