OBRÁBĚČ CNC - pracoviště Nové Město na Moravě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - obráběč cnc - pracoviště nové město na moravě.

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. je členem skupiny podniků Schwartz Technical Plastic, předního evropského výrobce strojních součástí z technických plastů. Naše produkty prodáváme výrobcům strojů a strojních zařízení po celém světě. V mnoha odvětvích jsme společně s našimi zákazníky průkopníky inovativního použití technických plastů. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme pro náš závod v Novém Městě na Moravě vhodné kandidáty na tuto pozici: Náplň práce: - obrábění součástek na CNC soustruhu - upínání součástí a nástrojů - čtení a upravování CNC-programů - samostatná kontrola obrobků - seřizování stroje - vykonávání jednoduchých oprav a údržby strojního zařízení Váš profil: - ukončené SOU s technickým zaměřením (nejlépe obor obráběč kovů) - dobrá znalost čtení technických výkresů - praxe v oblasti obrábění výhodou Nabízíme: - perspektivní práci u dynamicky se rozvíjející firmy - 5 týdnů dovolené - příspěvek na závodní stravování - roční odměnu - možnost zaměstnání na hlavní i vedlejší pracovní poměr - nástup možný ihned

Společnost

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Petrovická 312, 592 31 Nové Město na Moravě, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

4.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému