OBRÁBĚČ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - obráběč.

*Náplň práce: - vyrábění součástek na klasickém soustruhu - upínání součástí a nástrojů - samostatná kontrola - vykonávání jednoduchých oprav a údržby strojního zařízení Váš profil: - ukončené SOU s technickým zaměřením (nejlépe obor obráběč kovů) - praxe v oblasti obrábění výhodou - základní orientace ve výkresové dokumentaci Nabídka: - perspektivní práci u dynamicky se rozvíjející firmy - 5 týdnů dovolené - příspěvek na závodní stravování - roční odměna - možnost zaměstnání na hlavní i vedlejší pracovní poměr Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: kontakt

Společnost

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Petrovická 312, 592 31 Nové Město na Moravě, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému