Pracovník/ce skladu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RACETEQ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - pracovník/ce skladu.

Místo výkonu práce: K Myslivně 2362/9, Ostrava - Poruba nebo Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice Životopis zašlete na e-mail. Kontakt: kontakt Osobně ve všední dny, od 7:00 do 15:30. Smlouva na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na neurčito. Po 3 měsíčním zapracování bonus. Požadujeme: -Pečlivost, dochvilnost, přesnost -Manuální zručnost -Tělesnou zdatnost -Obsluha PC na uživatelské úrovni -Excel - nutné základy -Předchozí praxe ve skladu nutná Nástup možný ihned.

Společnost

RACETEQ s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Myslivně 2362, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RACETEQ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RACETEQ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému