KONSTRUKTÉR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktér.

*Náplň práce: - konstrukce nových strojních součástí z technických plastů podle požadavků zákazníka - design a konstrukce licích forem a přípravků - konstrukční práce v CAD (SolidWorks) - koordinace a řízení specifických projektů, zaměřených na vývoj nových výrobků - technické poradenství pro naše externí zákazníky a v rámci interní spolupráce Váš profil: - ukončené střední odborné vzdělání v některém z technických oborů (např. obráběč, seřizovač, zámečník) - ukončené vyšší vzdělání jako konstruktér v CAD ve strojírenství nebo jako strojírenský technik se zaměřením na konstrukci - víceletá praxe v konstrukci strojních součástí, práce v SolidWorks výhodou - velmi dobré technické znalosti - zkušenosti v obrábění strojních součástí na CNC-soustruzích a CNC-frézách výhodou - zkušenosti s vývojem projektů - kreativita, flexibilita a schopnost týmové spolupráce - úroveň znalosti cizího jazyka (dle SERR) AJ na úrovni B2, NJ na úrovni A2 Nabízíme - rozmanitou pracovní náplň práce u moderní a perspektivní společnosti - individuálně přizpůsobenou dobu zapracování - atraktivní ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis v CZ a EN na e-mail: kontakt

Společnost

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Petrovická 312, 592 31 Nové Město na Moravě, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému