IT TECHNIK - DOHLED DATOVÉHO CENTRA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TCP Services a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - it technik - dohled datového centra.

Přijmeme pracovníka na pozici IT technik - dohled datového centra ve vybudovaném moderním datovém centru v Písku. Pozice je vhodná pro absolventy. Požadavky: " Základní znalosti hardware počítačů " Znalost operačních systémů " Středoškolské vzdělání s maturitou " Ochotu a schopnost učit se novým věcem " Samostatnost a aktivní přístup při řešení náhlých situací " Spolehlivost a pečlivost " Ochota sloužit směnný provoz " Znalost anglického jazyka - výhodou " Nadšení pro IT technologie Náplň práce: " 1. level support " Komunikace se zákazníkem " Operativní řešení servisních činností v datovém centru " Dohled nad monitorovacími systémy datového centra " Servisní zásahy na úrovni 1. level support " Spoluúčast na projektech " Provozní testy a údržba datového centra Nabízíme: " Práci v jednom z nejmodernějších datových center v republice " Možnost pracovního růstu " Školení v oblasti IT " Přístup k moderním technologiím " Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou Platové ohodnocení: 15 000,- až 20 000,- Zaměstnanecké výhody: stravenky, školení Nástup ihned. Zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Životopis a motivační dopis, prosím, zasílejte na adresu kontakt

Společnost

TCP Services a.s.

Lokalita pracoviště

Vladislavova 250, 397 01 Písek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TCP Services a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TCP Services a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému