Konkstruktér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MESIT air, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici projektanti, konstruktéři - konkstruktér/ka.

Pozice: Konstruktér/ka Náplň práce : - vytváří a udržuje výkresovou dokumentaci a 3D modely jemu přidělených nebo jím vytvořených výrobků a v případě pověření i jejich výrobní technologii - navrhuje principy zkoušení a testování výrobků včetně návrhu nutných zařízení pro tuto činnost - podílí se na vylepšování funkce, životnosti, bezpečnosti, vzhledu a snižování nákladů na výrobu výrobků firmy - spolupracuje na zlepšení technologičnosti výroby i ostatních vlastností výrobků - při úpravě technologií zajišťuje objednání nářadí a měřidel - podílí se na ochraně výrobků firmy v oblasti patentů průmyslových vzorů a originálních řešení vlastní konstrukce - provádí a schvaluje změny a odchylky konstrukce výrobků za účelem zlepšení Požadavky : - minimální ÚSO technického zaměření - praxe min. 3 roky - organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost řízení kolektivu - znalost čtení výkresové dokumentace, znalost technologie výroby a materiálů -z nalost práce na PC - Excel, Word, práce v IS - Helios orange výhodou, Solid Works -výhodou - znalost AJ,min. A2 Nabízíme : jednosměnný provoz, závodní stravování Nástup: Ihned, Mzda: od 19.000,- Kč dle praxe, Kontakt: Bílková Pavla, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce: MESIT air, a.s.,Čenkov č.p. 50

Společnost

MESIT air, a.s.

Lokalita pracoviště

Čenkov 50, 262 23 Jince (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici elektronici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MESIT air, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MESIT air, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému