Vedoucí květinářství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Květinový svět, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci floristé a květináři - vedoucí květinářství.

Místo výkonu práce: Bělehradská 124, P-2, Jindřišská 2 P-1, Milady Horákové 39 P-7 Kontaktní osoba: Kotoučková Martina, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce: prodej řezaných květin, vázání květin a příprava aranžmi, vedení pokladny, příjem zakázek, péče o květiny a obchod Očekáváme: vzdělání v oboru, ideálně zakončené maturitní zkouškou, příjemné, profesionální vystupování, praxi v moderní floristice, ochotu pracovat v rámci směnného provozu (po-ne, 6.30-21:30 hodin)

Společnost

Květinový svět, s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zahradník v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Zahradníci floristé a květináři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Květinový svět, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Květinový svět, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému