Šance pro procesního inženýra!!!

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici technologové, normovači - šance pro procesního inženýra!!!.

Procesy ve výrobě Ti nejsou cizí?? Dokážeš se velmi rychle zorientovat v daném prostředí? Splňuješ níže uvedené požadavky? Není nač čekat!!! Pošli životopis hned teď na kontakt a já ti o pozici povím více. Náplň práce: - Vytváření a optimalizace výrobního konceptu - Plánování výrobních procesů a výrobních technologií - Specifikace a zajišťování vhodných zařízení - Zodpovědnost za plnění cílů, zlepšování a optimalizace procesů - Kapacitní plánování a plánování vytíženosti, plánování investic, atd. - Navrhování úprav designu - Vyhotovení výrobní dokumentace pro náběh projektu - zaměření na nové produkty Požadujeme: - SŠ/VŠ technického zaměření (nejlépe strojní, řízení jakosti) - Praxe na obdobné pozici - Komunikativní AJ - Znalost práce na PC - Technické a analytické myšlení - Schopnost práce pod tlakem, ochota vzdělávat se, organizačně schopná osoba Co bude Vaší odměnou? - Zázemí mezinárodní společnosti - Zaškolení na danou pozici, další vzdělávací programy, možná i v zahraničí - 5 týdnů dovolené - Další zajímavé benefity např. příspěvek na dojíždění, na stravování, roční bonusy, atd.

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému