Grafik a výtvarník v multimédiích

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mayzus Investment Company s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Grafici a výtvarníci v multimédiích - grafik a výtvarník v multimédiích.

Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Nasyrova Romana, e-mail: kontakt Vytváření grafiky a grafického zpracování do různých publikací (propagační materiály apod.). Zajištění grafické úpravy materiálů (typografie) včetně zpracování ilustrací. Tvorba webových stránek a úprava jejich vzhledu (webdesign). A veškeré další úkony související se shora uvedenými činnostmi podle pokynů a požadavků zaměstnavatele. Animace. Znalost ruštiny.

Společnost

Mayzus Investment Company s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Grafik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Grafici a výtvarníci v multimédiích

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mayzus Investment Company s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mayzus Investment Company s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému