Staň se členem týmu konstruktérů!!!

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři - staň se členem týmu konstruktérů!!!.

Jsi zkušený konstruktér?? Máš zkušenosti s plastovými díly?? A splňuješ další předpoklady pro tuto pozici?? Neváhej a pošli mi tvoje CV na kontakt !!! Co budeš dělat? - Zodpovědnost za konstrukční návrh senzorů - Spolupráce s projektovým týmem - Tvorba 3D modelů, technické dokumentace - Kalkulace, výpočty, komunikace se zákazníky, dodavateli a technickým oddělením - spolupráce s kolegy ze zahraničních poboček Co musí core kandidát mít? - VŠ vzdělání v oboru strojírenství - Praxe v oblasti konstrukce (nejlépe automotive) - Znalost CAD programů pro tvorbu 2D a 3D modelů - Komunikativní AJ - Technické znalosti, zodpovědnost, komunikativnost - Samostatnost a ochota se dále vzdělávat Co Vám na oplátku můžeme nabídnout? - Zázemí mezinárodní společnosti - Zaškolení na danou pozici, další vzdělávací programy, možná i v zahraničí - 5 týdnů dovolené - Další zajímavé benefity např. příspěvek na dojíždění, na stravování, roční bonusy, atd.

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému