Odborný poradce/kyně - manažer/ka kanceláře

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pavel Šnajder hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - odborný poradce/kyně - manažer/ka kanceláře.

Místo výkonu práce: Varenská 1, Moravská Ostrava V případě zájmu volejte od 8.00 do 17.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail. Osobně se můžete dostavit od 9 do 17 hod. po předchozí domluvě. Náplň práce: Péče a servis stávajícím klientům. Práce s novými klienty. Není nutná obchodní zkušenost, jen ochota učit se novým věcem a pracovitost. Zaškolení zkušeným kolegou, pomoc a podpora manažera v prvních měsících. Zaměstnanecké výhody: Flexibilní pracovní doba, příjem závislý na výsledku bez omezení. Péče a servis stávajícím klientům Generali Pojišťovny,a.s.. Práce s novými klienty. Není nutná obchodní zkušenost, jen ochota učit se novým věcem a pracovitost. Zaškolení zkušeným kolegou, pomoc a podpora manažera v prvních měsících. Možnost kariérního postupu. Jasná pravidla. Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, příjem závislý na výsledku bez omezení,

Společnost

Pavel Šnajder

Lokalita pracoviště

Varenská 1414, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pavel Šnajder výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pavel Šnajder o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému