Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ministerstvo obrany hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví - specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví.

Místo výkonu práce: Agentura vojenského zdravotnictví, Vojenský zdravotní ústav, U Vojenské nemocnice 1200, Praha 6 Prvotní kontakt: email - kontakt Výpis z rejstříku trestů VŠ magisterské vzdělání v oblasti podpory a ochrany veřejného zdraví, veřejného zdravotnictví či hygieny a epidemiologie, praxe v oboru nutná. Provádění státního zdravotního dozoru v oblasti hygieny práce, včetně provádění kontrol výkonu rizikových prací, hodnocení zdravotní rizik, příprava podkladů pro odborná vyjádření v dané oblasti, příprava podkladů pro tvorbu legislativních předpisů. Řízení referentského vozidla. Flexibilita, schopnost práce v terénu. Strukturovaný životopis s podrobným uvedením vzdělání a praxe zaslat na adresu kontakt

Společnost

Ministerstvo obrany

Lokalita pracoviště

U vojenské nemocnice 1200, 162 00 Praha 616 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 240 - 33 670 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.6.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ministerstvo obrany výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ministerstvo obrany o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému