Hledáme konstruktéra!!!

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - hledáme konstruktéra!!!.

CAD programy jsou pro tebe tvým hobby?? Domluvíš se anglicky?? Chceš dělat vývoj v mezinárodní automotive společnosti?? Pošli nám svůj životopis na kontakt, tato pozice je pro tebe jako dělaná! Co Tě čeká? - Práce na mezinárodních projektech - Aktivní řešení problémů projektů se zákazníky a dodavateli - Tvorba CAD návrhů ve 3D - Podpora činnosti u zákazníka (stavby automobilů, rozjezd sériové výroby) - Plánování/řízení přípravy prototypových vzorků, ověření návrhu výrobků v souladu s časovým plánem projektu - Technické projednávání konstrukčních změn se zákazníkem - Účast u zákaznických auditů a auditů kvality u svěřených projektů - Podpora při zavádění do výroby - Podle potřeby vedení malého konstrukčního týmu - Tvorba výkresové dokumentace a změn Co požadujeme? - SŠ/VŠ vzdělání - Min. 3 roky praxe v oblasti konstrukce - Znalost CAD programů, Catia V5 výhodou - Schopnost samostatného konstruování, tvorba výkresové dokumentace - Komunikativní AJ - Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost Co firma nabízí? - Zázemí mezinárodní společnosti - Zaškolení na danou pozici, další vzdělávací programy, možná i v zahraničí - 5 týdnů dovolené - Další zajímavé benefity např. příspěvek na dojíždění, na stravování, roční bonusy, atd.

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému