Hledáme zkušeného konstruktéra!!!

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - hledáme zkušeného konstruktéra!!!.

Jsi machr na strojírenství?? CAD programy jsou pro tebe tvým hobby?? Domluvíš se anglicky nebo německy?? Pošli nám svůj životopis na kontakt, tato pozice je pro tebe jako dělaná! Co budeš dělat? - Tvorba výkresové dokumentace a změn - Správa CAD dat - Toleranční analýza, tvorba DFMEA - Hledání vhodných komponentů - Podpora při zavádění výrobku do výroby, konzultace s dodavateli a zákazníky Co požadujeme? - SŠ/VŠ vzdělání, zaměření strojní - Min. 3 roky praxe v oblasti konstrukce - Znalost CAD programů, Catia V5 výhodou - Schopnost samostatného konstruování mechanických součástí, tvorba výkresové dokumentace - Komunikativní AJ nebo NJ - Znalost strojírenských a výrobních technologií a procesů - Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost Co firma nabízí? - Zázemí mezinárodní společnosti - Zaškolení na danou pozici, další vzdělávací programy, možná i v zahraničí - 5 týdnů dovolené - Další zajímavé benefity např. příspěvek na dojíždění, na stravování, roční bonusy, atd.

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému