pracovník/pracovnice úklidu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A.T. Profi Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči prodejních prostor - pracovník/pracovnice úklidu.

Kontakt možný telefonicky v pracovní dny od 9 do 15 hod., osobní kontakt možný po předchozí domluvě úterý a středa od 9 do 15 hod., nebo e- mailem. Míisto výkonu práce Praha. Náplň práce úklid provozoven potravin, včetně zázemí provozoven, sociálního zázemí a skladů atp. Práce s úklidovým strojem - znalost výhodou nikoli podmínkou. Požadujeme spolehlivost, slušnost, flexibilitu, pracovitost.

Společnost

A.T. Profi Group s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zenklova 32, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči prodejních prostor

Mzdové podmínky

Základní mzda: 2 500 - 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

14.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A.T. Profi Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A.T. Profi Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému