Zdravotní sestra/bratr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GERIMED a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - zdravotní sestra/bratr.

Pozice: zdravotní sestra/bratr, popř. zdravotnický asistent Jedná se o práci na oddělení následné lůžkové péče. Nástup možný ihned nebo dle dohod Mzda: 25 000,- až 29 000,-Kč Zaměstnanecké benefity: firemní stravování, 5 týdnů dovolené, podpora dalšího vzdělávání Kontakt:Táboříková Jaroslava, tel.: kontakt, kontaktod 7:30 - 15:30 hod., e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Vítkovo nám. č.p. 3, Prčice, Sedlec-Prčice 1

Společnost

GERIMED a.s.

Lokalita pracoviště

Vítkovo nám. 3, 257 91 Sedlec-Prčice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 29 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GERIMED a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GERIMED a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému