Senior konstruktér s CATIA V5

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - senior konstruktér s catia v5.

Jste kreativní?? Máte praxi jako konstruktér?? Potřebujete změnu?? Zašlete Váš životopis v ČJ a AJ na kontakt, budeme se těšit na Vaše reakce. Co budete dělat? -Zpracovávání 3D/2D dokumentace v programu CATIA - Práce s databází vyráběných položek - Spolupráce s oddělením vývoje - Komunikace se zahraničním partnerem - Zajímavý produkt, skvělá příležitost Co musíte mít? - Znalost práce v 3D software, nejlépe CATIA V5 - SŠ, VŠ v oblasti strojírenství - Min. 3 roky praxe jako konstruktér - Anglický jazyk podmínkou, německý jazyk výhodou - Komunikační schopnosti - Pečlivost, samostatnost Co nabízíme? - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Práci s moderními technologiemi - Rozvoj jazykových dovedností s možností aktivního využití - Spolupráci na mezinárodních projektech - Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, notebook či mobilní telefon)

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému