MECHANIK MOTOCYKLŮ - ELEKTRIKÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Radek Pokora hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorek - mechanik motocyklů - elektrikář.

SOU, znalost elektriky na autech - motocyklech, znalost elektroniky na základní úrovni, základní znalost angličtiny, možno i absolventi. Mzda 25 000 - 35 000 Kč, smlouva na dobu určitou dle množství práce, nástup ihned. KO: Pokora Radek, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, možno přijít i osobně na pracoviště.

Společnost

Radek Pokora

Lokalita pracoviště

Ostravská 83, 747 70 Opava 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Radek Pokora výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Radek Pokora o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému