MISTR SERVISU nákladních vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PAS Zábřeh na Moravě a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - mistr servisu nákladních vozidel.

Pracovní náplň: Spolupráce na zajištění efektivity, výkonnosti a rozvoje servisu nákladních vozidel Řešení technologie běžných oprav a generálních oprav vozidel Komunikace se zákazníky a se servisními partnery Řízení zakázek včetně související administrativy Sledování a plnění ekonomických parametrů zakázek Vedení týmu mechaniků Požadujeme: Vzdělání v oboru autoopravárenství Praxe min. 5 let v autoopravárenství a praxe na vedoucí pozici Znalost konstrukce, opravy a diagnostikování nákladních vozidel Znalost běžné práce na PC, Internet, MS Office Řidičský průkaz skupiny B, skupina C výhodou Vůdčí osobnost, orientace na stanovené cíle, výborné organizační schopnosti Proaktivní přístup, umění komunikace se zákazníky, stresová odolnost Nabízíme: Zázemí stabilní české společnosti Zajímavé pracovní uplatnění Možnost odborného růstu a vzdělávání Firemní benefity Společnost PAS Zábřeh na Moravě a.s. je stabilní, ryze českou společností s více jak padesátiletou tradicí v oblasti poskytování komplexních autoopravárenských služeb.

Lokalita pracoviště

U Dráhy 828, 789 01 Zábřeh (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PAS Zábřeh na Moravě a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PAS Zábřeh na Moravě a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému