Obchodní manažer/ka, makléř/ka v realitní kanceláři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LEASE TRADE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní makléři - obchodní manažer/ka, makléř/ka v realitní kanceláři.

Místo výkonu práce: Branická 69/66, Praha 4 Prvotní kontakt: email - kontakt Hledáme právě tebe! Co musíš umět? Oceníme radost z práce, pečlivost, odolnost vůči stresu, flexibilitu, důslednost, logické uvažování a být komunikativní, spolehlivý, empatický a cílevědomý Co oceníme? Proaktivitu, samostatnost, iniciativu a schopnost zorganizovat si čas Co bude tvou náplní práce? Kromě administrativní činnosti v kanceláři (od tisku smluv až po inzerci, zadávání poptávek a nahrávání fotek) budeš tvořit zázemí nejen vedení, ale i úseku obchodu a našim klientům, komunikace s úřady a občas provést prohlídku. Na e-mailovou adresu kontakt posílejte životopis s motivačním dopisem.

Společnost

LEASE TRADE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Branická 69, 147 00 Praha 47 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LEASE TRADE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LEASE TRADE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému