Závozník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diakonie Broumov, sociální družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - závozník.

Místo výkonu práce: Praha i celá ČR Jedná se o manuální práci, fyzicky náročnou, vybírání kontejnerů na textil v celé ČR, Závozník jezdí s řidičem denní služební trasy po Praze a okolí v případě jiných krajů než Praha, je závozník celý týden s řidičem na služební cestě - vyjíždí v pondělí a vrací se v pátek. Pracovní poměr může být i jen na Dohodu o provedení práce, bude záležet na domluvě při osobním pohovoru. Zaměstnanecké výhody: diety, možnost azylového ubytování v Praze a Broumově, sociální a právní poradenství Kontakt: Keraghelová Zuzana - tel.: kontakt- pondělí až pátek od 10:00 do 14:00 hod. - e-mail: kontakt

Společnost

Diakonie Broumov, sociální družstvo

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diakonie Broumov, sociální družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diakonie Broumov, sociální družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému