Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROSAZ Společnost pro sociální rehabilitaci občanů se zdravotním postižením hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení.

Místo výkonu práce: Praha Vhodné pouze pro uchazeče s invalidním důchodem. Bezbariérové pracoviště i pro OZP na vozíku. Požadujeme vynikající komunikační schopnosti, trpělivost, ochotu, vstřícnost, spolehlivost a rychlé jednání. Náplní bude telefonické vyřizování požadavků klientů, osobních asistentů a zdravotních sester. Zaměstnanecké výhody: stravenky

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 975 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROSAZ Společnost pro sociální rehabilitaci občanů se zdravotním postižením výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROSAZ Společnost pro sociální rehabilitaci občanů se zdravotním postižením o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému