Pracovníci ostrahy, strážní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KLM Security s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovníci ostrahy, strážní.

Místo výkonu práce: U Prioru č.p. 1059/1, Ruzyně, 161 00 Praha 614 Na ostrahu logistického areálu na Praze 6 - Ruzyně, přijmeme spolehlivé pracovníky na zajištění ostrahy a chodu vrátnice. - ostraha svěřených prostor - zajištění chodu vrátnice - krátké pochůzky, čipování na objektu - drobná administrativa - zapisování přijíždějících vozidel - práce v 12ti hod. směnách (denní/noční) - možnost práce na zkrácený i plný pracovní úvazek Prosíme uchazeče, aby nechodili na adresu fyzického pracoviště. Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den mezi 9:00-14:00 v kanceláři společnosti na adrese: Římská 45, 120 00 Praha 2. V případě upřesňujících informací nás neváhejte kontaktovat. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu Kontakt: Nováková Michaela - telefonicky: kontakt- každý všední den mezi 9:00-18:00 hodinou - e-mail: kontakt - kdykoliv

Společnost

KLM Security s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Prioru 1059, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KLM Security s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KLM Security s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému