Interiérový/á architekt/ka - designer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STOLLEK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Průmysloví a produktoví designéři - interiérový/á architekt/ka - designer/ka.

Pracovní náplň Vítáme praxi v kreslících programech - Sketchup / ADOBE / Kitchen Draw / 3DS MAX zpracování zakázek a komunikace v angličtině s architekty. - zpracování výkresové dokumentace zakázek určených do interiérů - odpovědnost za zpracování zakázek - administrace zakázek - komunikace s architekty, designéry a zahraničními partnery - komunikace s výrobou HANÁK NÁBYTEK a.s. Požadujeme - vynikající angličtina slovem i písmem - schopnost učit se novým věcem - dobré organizační a komunikační dovednosti Výhodou je vysokoškolské vzdělání a zkušenost v nábytkářském odvětví. Nabízíme - odpovídající platové ohodnocení 17 000 - 25 000 Kč - zázemí stabilní firmy - možnost se profesně i kariérně rozvíjet - zajímavá práce v přijemném kolektivu Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Společnost

STOLLEK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lužickosrbská 117, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Návrhář v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Průmysloví a produktoví designéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STOLLEK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STOLLEK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému