Vedoucí týmu/Team Leader

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti organizace a řízení práce - vedoucí týmu/team leader.

Náplň práce: " Řízení týmu poskytujícího vzálenou IT podporu a zodpovědnost za jejich pracovní výkon v souladu se smluvními závazky vůči klientovi " Zodpovědnost za úspěšné vyřešení technických požadavků ze strany klienta, součinnost s ostatními týmy externích partnerů/dodavatelů " Nastavení interních pravidel, dlouhodobých plánů a strategií vedoucích k naplnění dohodnutých cílů " Kontakt pro eskalaci pro IT service desk " Řízení ITIL procesu " Pravidelná hodnocení členů týmu, jejich školení, koučink a individuální rozvoj " Rozvoj vztahů s klíčovými partnery, včetně klienta a strategických dodavatelů " Zajištění korektního dodržování nastavených procesů a postupů, jejich standardizace a průběžné zlepšování Požadavky: " Plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem k denní komunikaci, znalost indického jazyka výhodou " Znalost dalších evropských jazyků výhodou " 5 let praxe v prostředí firmy poskytující IT podporu, dobrá znalost IT infrastruktury " Předchozí zkušenost ve vedení IT týmu " Dobrá znalosz ITIL metodologie, certifikace výhodou " Perfektní komunikační schopnosti, diplomacie " Marketingové a obchodní dovednosti " Prokazetelné zkušenosti ve vedení týmu, schopnost rozvíjet a koučovat " Prokazatelná schopnost řídít projekty a dodržovat stanovené termíny, perfektní organizační schopnosti Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Společnost

Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o.

Lokalita pracoviště

Holandská 872, 639 00 Brno 39 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému