Elektrikář - elektronik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AKT plastikářská technologie Čechy, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - elektrikář - elektronik.

Elektrikář - elektronik Hlavní pracovní náplní je údržba a opravy vstřikovacích lisů, jejich příslušenství a dalších technologických celků vstřikovny (systém chlazení lisů a forem, doprava a sušení materiálu atd…), kromě toho běžné opravářské práce na elektroinstalacích; vytipování a objednávky ND pro výše uvedené strojní zařízení; vedení záznamů o prováděných pracích, po zaučení do PC ve speciálním programu na údržbu; spolupráce se servisními techniky dodavatelů technologií. Požadujeme * minimálně vyučen v oboru elektrikář slaboproud, popř. elektronik * praxe na vstřikovacích lisech je výhodou * vyhláška č.50 * uživatelská znalost práce na PC * alespoň základní školní znalost 1 světového jazyka * ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny) * jeřábnické zkoušky a průkaz řidiče VZV je výhodou Nabízíme * jistotu a zázemí stabilní firmy * mzdu od 21.000,- Kč (včetně prémií, příplatků a v závislosti na dosavadních zkušenostech a znalostech * 13. a 14. plat * věrnostní bonus Podmínkou k účasti ve výběrovém řízení je zaslání životopisu předem na adresu: kontakt * 5 dní dovolené navíc (v závislosti na odpracovaných letech * firemní benefity (bazén, lékárna, fit-centrum) * příspěvek na stravování * možnost pracovní seberealizace, podpora neustálého pracovního růstu (školení)

Lokalita pracoviště

Želivského 4599, 466 05 Jablonec nad Nisou 5 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AKT plastikářská technologie Čechy, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AKT plastikářská technologie Čechy, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému