PROJEKTANT STROJŮ A STROJNÍHO VYBAVENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SETAVA Clean, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - projektant strojů a strojního vybavení.

10.3.2016/ nejméně vyučen, možno i absolvent bez praxe Pracoviště: ŠAKVICE, PODHRÁZÍ 33 - hlavní budova bývalého ZD. Projektování technologických zařízení a technologických celků dle zadaného úkolu včetně odborného dohledu nad výrobou a montáží. Pomocné práce pří řízení projektů, koordinace dodávek a jiných činností. Konstruování jednotlivých technologických prvků včetně odborného dohledu nad výrobou a montáží. Práce s PC: MS Office, MS Windows, AutoCad, Inventor, Ansys, CATIA, Solidworks, COSMOS, IS Marketing, K2. Osobní schůzku nutno domluvit předem telefonicky v pracovní dny v době od 7.00 - 16.00 hod. Výhody: možnost ubytování.

Společnost

SETAVA Clean, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šakvice, Šakvice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SETAVA Clean, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SETAVA Clean, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému