finanční účetní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední škola automobilní a informatiky hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní finanční a investiční - finanční účetní.

Na pozici rádi přivítáme zkušeného kolegu: *praxe min. 1 rok výhodou, znalost podvoj. účet.,DPH,daň.zák. Flexibilnost,zodpovědnost,psych.odolnost,pečlivost,samostatnost, smysl pro tým.spolupráci. Náplň práce:Komplex.zpracování prvot..účet.dokladů,vedení účet.knih,deníků,knihy analyt.evidence,koordinace účtov. o stavu,majetku a závazků, o nákladech a výnosech,výdajích a příjmech,zprac.reportů účet.jednotky, a jiné. Benefity: zvýhodněné stravování, 5 týdnů dovolená, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění, odbor. vzdělání otované stravování, atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod, možnost dalšího vzdělávání

Lokalita pracoviště

Weilova 1270, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní finanční a investiční

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 19 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední škola automobilní a informatiky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední škola automobilní a informatiky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému