Všeobecní administrativní pracovníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - všeobecní administrativní pracovníci.

Místo výkonu práce: VZP Praza 1 - Na Perštýně 359/6 nebo VZP Praha 2 - Vinohradská 325/8. Kontakt: Pilátová Jaroslava Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt. Kontakt přednostně emailem. Pozice je pouze pro OZP. Odborná administrativní činnost v oblasti pojistného a správy pohledávek, zdravotní péče, v právní oblasti nebo v oblasti služeb klientům. Minimálně SŠ vzdělání - ekonomické, všeobecné nebo se zaměřením na zdravotnictví výhodou Dobrá uživatelská znalost MS Office - převážně práce s interními aplikacemi. Dobré komunikační schopnosti - komunikace s klienty, poskytovateli zdravotní péče apod. Dohoda o pracovní činnosti v rozsahu 20 hodin týdně - preference pravidelného rozvržení v průběhu týdne Místo výkonu práce - pracoviště VZP ČR

Lokalita pracoviště

Orlická 2020, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 115 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému