Elektrotechnik kontrolor kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Inventec (Czech), s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti - elektrotechnik kontrolor kvality.

Náplň práce: • Identifikace shodného/neshodného výrobku při vzorkování kvality • Testování vybraných jednotek na zákaznickém softwaru • Reportování vedení • Pracovní doba pouze 3 dny v týdnu - neděle, pondělí, úterý nebo středa, čvrtek, pátek 6:15- 18:15 + jedna vyrovnávací sobota v měsíci nebo noční směna pondělí-pátek 20:30-5:00 Požadujeme: • SOU/SŠ • znalost MS Office (Word, Excel) • Zkušenosti na podobné pozici výhodou • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a pečlivost Nabízíme: • práci v prostředí mezinárodní společnosti • využití znalosti angličtiny • kurzy angličtiny, čínštiny • příspěvky na stravování (stravenky) • pravidelná školení • doprava z Brna do Modřic zdarma • smlouva na jeden rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou • práce na plný úvazek • nástup: ihned V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis v ČESKÉM jazyce nebo volejte Personální odd.: Martina Dvorská kontakt V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím s tím, aby moje osobní údaje, které tímto poskytuji Personálnímu oddělení společnosti Inventec Czech, s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběr

Lokalita pracoviště

Evropská 863, 664 42 Modřice (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.6.2016
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Inventec (Czech), s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Inventec (Czech), s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému