Pracovník úklidu do restaurace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovník úklidu do restaurace.

Náplň práce: - vytírání, luxování, zametání - čištění ploch (utírání prachu), mytí dotykových míst (kliky, zábradlí atd.) - úklid WC, úklid zázemí - mytí nádobí a úklid mycího boxu Pracovní doba od PO-NE od 7:00 hod. - 15:00 hod. Co od vás očekáváme - čistý trestní rejstřík - smostatnost, spolehlivost - praxe na obdobné pozici výhodou Co vám nabízíme - firemní oděv zdarma - profesionální zaškolení - mzda 85,-Kč/hod. - nástup možný ihned Pozice je vyhrazena pouze pro osoby se zdravotním omezením, tzn. invalidní důchodce.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AVES PLUS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AVES PLUS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému