Konzultant IS ENTRY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HJ - SOFT, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - konzultant is entry.

Náplňí práce je analýza a nasazení zakázkových úprav u zákazníků, podpora zavádění zpracování nových procesů v IS ENTRY, poskytování hotline a podpory zákazníkům, instalace, správa a konfigurace serverů a stanic v prostředí Windows, školení uživatelů a prezentace systému. Požadujeme SŠ nebo VŠ ekonomického či technického směru, pečlivost dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz a praktické zkušenosti s řízením vozidla skupiny “B“, znalost IS ENTRY výhodou, znalost problematiky účetnictví, mezd, výrobních a logistických procesů výhodou, znalost správy a konfigurace systémů Windows výhodou. Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, dovolenou navíc a zaměstnanecké benefity.

Společnost

HJ - SOFT, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hradební 3, 563 01 Lanškroun, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HJ - SOFT, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HJ - SOFT, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému