Specialista v oblasti marketingu - Online marketingový konzultant - junior - pro OZP - práce z domu celá ČR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tapiko, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialista v oblasti marketingu - online marketingový konzultant - junior - pro ozp - práce z domu celá čr.

Rozšiřujeme tým našich spolupracovníků z řad OZP. Pomáháme klientům využívající naše technologie na tvorbu webů a eshopů Webmium nyní i s návštěvností díky nástrojům od Google. PRÁCE PRO OZP - PRÁCE Z DOMU - celá ČR Co požadujeme: • Ochotu učit se, komunikovat prostřednictvím telefonu, mailu a Skype. • Orientace na spokojenost klientů, koncentrace na prodejní výkon klientských webů a eshopů • Pozitivní přístup • Radost z práce s PC a internetem • PC s připojením na internet podmínkou Náplň práce • Budete aktivně komunikovat s našimi klienty mající webové prezentace či eshopy. • Pochopíte podstatu jeho podnikání a pomůžete mu s návštěvností jeho stránek a eshopů • Budete specialisté na internetové kampaně a Google Adwords • Na vše vás zaškolíme a průběžně Vás budeme vzdělávat v nejnovějších trendech on-line obchodování Budete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl • Nabízíme dlouhodobou spolupráci na HPP, možné i na částečný úvazek 30 h týdně, vedle základního fixního platu dále odměny dle Vašeho klientského kmene • Příjemnou, pohodovou práci z domova (nabídka platná po celé ČR, práce je určena POUZE pro OZP) Pokud Vás pozice oslovila, prosíme o zaslání životopisu VČETNĚ MOTIVAČNÍHO DOPISU, uchazeči absolvují vstupní telefonický pohovor a on-line test.

Společnost

Tapiko, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Týnská 632, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tapiko, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tapiko, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému