PRACOVNÍK MĚROVÉHO STŘEDISKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DENSO AIR SYSTEMS CZECH, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti metrologie - pracovník měrového střediska.

Co vás čeká: • měření a testování výrobků, forem, kontrolních přípravků v laboratoři kvality • výrobkové audity dle stanoveného plánu • podpora při zavádění nových projektů do výroby • správa dokumentace dle ISO TS 16949 Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: • SŠ technického směru, VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY • Dobře se orientovat ve výkresové dokumentaci, používat běžná měřidla • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou • Uživatelská znalost MS Office - Excel • Ochota práce v třísměnném provozu. Výhodou bude, pokud budete umět: • Rádi vás vše naučíme, ale očekáváme zodpovědnost a pečlivost. Co vám můžeme nabídnout: • systém vzdělávání, zaučíme Vás na našich specifických měřidlech včetně 3D • zázemí silné zahraniční společnosti • odpovědnou, různorodou a zajímavou práce • přátelský mladý kolektiv a vedení otevřené Vašim nápadům • další benefity (stravenky, týden dovolené navíc, sportovní a kulturní akce..) • nástup možný ihned

Lokalita pracoviště

Newtonova 484, 463 12 Liberec 25 (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

29.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DENSO AIR SYSTEMS CZECH, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DENSO AIR SYSTEMS CZECH, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému