Office Manager

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Affiliate Bonus s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí v oblasti administrativních agend - office manager.

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 724/7, Staré Město, 110 00 Praha 1 Pro významného klienta - společnost působící druhé desetiletí v oblasti financí hledáme vhodného kandidáta na pozici Office Manager. Jedná se o pozici zaštiťující celé zázemí obchodních aktivit klienta, její pracovník zodpovídá za bezproblémový provozní chod společnosti, plní své dlouhodobě zadané cíle a operativně řeší veškeré nově vzniklé skutečnosti. V rámci uvedeného uplatnění se předpokládají občasné služební cesty i mimo území ČR, kandidát proto musí být časově flexibilní a je kladen důraz na odpovídající jazykovou výbavu. Náplň práce: - Zajištění administrativního a provozního zázemí centrály včetně poboček. - Vedení pravidelných výběrových řízení spojené s provozem a vyjednávání nejvýhodnějších podmínek. - Kontrola plynulosti nastavených procesů provozu a jejich neustálé technické vylepšování. - Zodpovídá za režijní náklady společnosti. - Správa vozového parku, řešení cestovních náhrad a služebních cest vedení společnosti. - Řeší legislativní předpisy spojené s provozním řádem a metodikou spojenou s předpisy provozem společnosti. - Zodpovídá za právní servis ve spolupráci a komunikuje s právní kanceláří za společnost a pobočky. - Poskytuje součinnost při zahraničních jednáních, překládá provozní dokumentaci z a do angličtiny a případně dalších jazyků. Nabízíme: - Možnost realizovat se v rámci mladého a dynamicky se vyvíjejícího prostředí - Osobní růst, podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace - Možnost služebního automobilu i pro osobní účely - Notebook, služební telefon - Motivační platové ohodnocení Požadujeme: - Anglický jazyk slovem i písmem minimálně na úrovni B2 - Řidičský průkaz sk B - aktivní řidič - Dynamickou a flexibilní osobnost - Odolnost proti nárazovému stresu - Vysokou schopnost operativity a samostatnost v řešení ad hoc situací - Výpis z rejstříku trestů Svá CV s fotografií a motivačním dopisem zasílejte prosím do 20 03 2016 18:00 na: kontakt Kandidáty vybrané do druhého kola budeme kontaktovat do 1.5.2016, kontakt neúspěšných kandidátů bohužel není technicky možný.

Společnost

Affiliate Bonus s.r.o.

Lokalita pracoviště

Revoluční 724, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí v oblasti administrativních agend

Mzdové podmínky

Základní mzda: 39 720 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Affiliate Bonus s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Affiliate Bonus s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému