Policista/ policistka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Vrchní referenti Policie ČR - policista/ policistka.

Přidán osobní kontakt; Jedná se o služební poměr. Požadavky uchazeče: - starší 18 let - bezúhonnost - stupeň vzdělání - maturita - zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost - plná způsobilost k právním úkonům - nevykonává živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost - práce na PC - řidičské oprávnění skupiny B výhodou - není členem politické strany nebo politického hnutí Pracovní náplň: - chrání život a zdraví občanů státu, právnických a fyzických osob, - předchází a zabraňuje rušení veřejného pořádku a byl-li porušen, činí opatření k jeho obnovení, - předchází a zabraňuje páchání trestné činnosti a zakročuje proti pachatelům, - zajišťuje místo činu a stop, zajišťuje svědky, organizuje pomoc zraněným, provádí pátrání po osobách Zaměstnanecké výhody: FKSP. Kontakt: osobně na pracovišti Územní odbor Šumperk, personální oddělení, Havlíčkova 8, 787 90 Šumperk Po-Pá 8:30 - 11:30 a 12:30 - 14:30 hod nebo telefonicky denně 7-15.00 hod.,případně e-mailem.

Lokalita pracoviště

Havlíčkova 2768, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 840 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému