Vymahatel pohledávek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ePojisteni.cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inkasisté pohledávek a příbuzní pracovníci - vymahatel pohledávek.

TELEFONNÍ SPECIALISTA - URGOVÁNÍ PLATEB NÁPLŇ PRÁCE: Telefonické přivítání klienta ve společnosti ePojisteni.cz a zodpovězení případných dotazů Motivace klienta za účelem vzniku pojistné smlouvy Telefonická komunikace s dlužnými klienty Poskytování informací zákazníkům Upomínání dlužného klienta Řešení nestandardních plateb Administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků POŽADUJEME: Středoškolské vzdělání s maturitou Praxi na obdobné pozici, ideálně zkušenosti z call centra Výborná znalost práce s PC Perfektní znalost ČJ mluvená i psaná Flexibilita a velmi vysoká odolnost vůči stresu Velmi dobré komunikační schopnosti NABÍZÍME: Práci na hlavní pracovní poměr Moderní pracoviště v centru Prahy Zajímavou a perspektivní práci ve významné společnosti Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu Firemní akce, benefity (zaměstnanecké tarify, výuka AJ, stolní fotbálek, pingpongový stůl, relaxační koutek, fitness centrum, motivační hry, snídaně, MultiSport karta aj.) Samostatnou a odpovědnou práci Nástup: IHNED

Společnost

ePojisteni.cz s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rohanské nábřeží 678, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

18.6.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ePojisteni.cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ePojisteni.cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému