Pracovník pozinkovny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADECCO spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků a zařízení - pracovník pozinkovny.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se žárovým zinkováním, hledáme vhodné uchazeče na pozice PRACOVNÍK POZINKOVNY Informace/Nabízíme: - nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - po 6.měsíchích přestup do kmene - základní mzda 96 Kč – 104 Kč/hod (příplatky za víkend 50%, svátek 100%, přesčas 25%) - 13. a 14. Plat - 3. směnný provoz - stravenky 80 Kč Náplň práce: - zavěšování, začišťování, kontrola pozinkovaného materiálu - manipulace s pozinkovým materiálem Požadujeme: - manuální zručnost - fyzická zdatnost - spolehlivost a pracovitost - 100% docházka Kontakt: - Petra Klímová (kontakt; kontakt)

Společnost

ADECCO spol.s r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 66 - 106 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.5.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADECCO spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADECCO spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému