NN Obchodník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci - nn obchodník.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Nusle Kontaktní osoba: Mázár Michal Bc., e-mail: kontakt Tel. fyz. pracoviště: kontakt Společnost NN (dříve ING) vypisuje výběrové řízení na kolegu/kolegyni, kterého baví obchod v pojišťovnictví a má zájem se v něm zdokonalovat. Nový kolega/kolegyně bude zodpovědný za správu klientského portfolia. Pravidelně se bude setkávat s klienty, se kterými bude řešit jejich aktuální potřeby a požadavky. K dispozici bude mít nejmodernější technologie pro vytvoření klientského požadavku a poskytneme mu velmi zajímavé odměny. Vzdělání nového kolegy/kolegyně doplníme prostřednictvím Talent akademie. Pro osobní pohovor nám zašlete svůj profesní životopis. Požadujeme: všeobecný přehled, obchodního ducha, smysl pro fair-play, tah na branku, samostatnost, min. SOU s maturitou, čistý TR, nástup ihned nebo dohodou. Nabízíme: vysokou podporu při adaptaci (nejen v začátcích), pozici v nadnárodní společnosti (na trhu od r. 1845), propracovaný systém průběžného vzdělání, kariérní růst (možnost změny pozice již po 6 měsících), fixní příjem + pohyblivá složka, jednorázové provizní odměny na trhu životního pojištění, atraktivní bonusy (již od nástupu), kompletní produktové portfolio (životní + neživotní pojištění, investice, hypotéky, atd.), flexibilní pracovní dobu, smlouvu na dobu neurčitou. Do 23.03.2015 jsme byli ING Životní pojišťovna a ING Penzijní společnost, nyní jsme NN.

Společnost

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Lokalita pracoviště

Kischova 1732, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Odborní pojišťovací poradci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.6.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému