Provozní údržbář - elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STRABAG Property and Facility Services a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - provozní údržbář - elektrikář.

- Fyzické pracoviště: Praha ( ulice Evropská-Praha 6, Budějovická-Praha4) - Prvotní kontakt: emailem na adresu kontakt, nebo telefonicky kontakt - Požadujeme: min. vyučení technického směru, platná vyhláška 50 § 6 podmínkou, znalost TZB, oprávnění na obsluhu NTL plyn. kotelen a TNS výhodou, praxe se správou nemovitostí - ideálně 3 roky, organizační a komunikační schopnosti, týmový hráč, spolehlivost a flexibilita. Náplň práce: pravidelná údržba administrativních budov, údržba elektro, opravy technologických zařízení, další údržba spojenou s chodem budov. - Zaměstnanecké výhody: bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Lokalita pracoviště

Evropská 2690, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STRABAG Property and Facility Services a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STRABAG Property and Facility Services a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému