Úklidový pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vladimír Šotek hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - úklidový pracovník/ce.

Místo výkonu práce: Lidická 27, Ostrava - Vítkovice kontakt: Tel. kontakt E-mail: kontakt Osobně: v dopoledních hodinách na adrese Lidická 27, Ostrava - Vítkovice Na případné úklidové akce hledáme pracovníky/ce pro úklid administrativních a průmyslových objektů, případně společenských prostor - strojové a manuální čištění. Očekáváme: Vážný zájem o práci, zodpovědný a aktivní přístup k práci, manuální zručnost, samostatnost, výhodou praxe s obsluhou čistících strojů a teleskopickou tyčí, smysl pro čistotu a pořádek.

Společnost

Vladimír Šotek

Lokalita pracoviště

Lidická 811, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vladimír Šotek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vladimír Šotek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému