KUCHAŘ/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DOMIRA,spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - kuchař/ka.

Kuchař - příprava snídaní, obědů a večeří, studená kuchyně, cukrářské výrobky. Krátký a dlouhý týden. Příprava pokrmů. Účast na sestavení jídelníčku, vedení skladu potravin. Úklid kuchyně. Zdravé stravování. Kromě běžné kuchyně i vegetariánská a bezlepková strava. Potravinářský průkaz. Trestní bezúhonnost. Vhodné i pro OZP.

Společnost

DOMIRA,spol.s r.o.

Lokalita pracoviště

Koněšín 24, 675 02 Koněšín, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 100 - 13 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DOMIRA,spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DOMIRA,spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému