Obsluha nářezového centra Holzma, olepovačky OTT a lisu, manipulant

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bršlík s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva a výrobu papíru - obsluha nářezového centra holzma, olepovačky ott a lisu, manipulant.

Zaměstnavatele kontaktujte emailem nebo telefonicky (Po-Pá 7:00-15:30), nebo osobně v místě výkonu práce (9-15 hod.) Do zaběhlého provozu rostoucí firmy hledáme zaměstnance na HPP na pozici: Obsluha nářezového cenra, Obsluha olepovačky, Obsluha lisu, Manipulant. Náplň práce: obsluha CNC pily Holzma, olepovacího stroje OTT a lisu, příprava výroby, manipulace s plošným materiálem a paletami, balení palet. Po zaběhnutí dvousměnný provoz. Požadujeme: dobrá pracovní morálka, svědomitost, zodpovědnost, časová flexibilita Nabízíme: zaškolení, dobré technické a sociální zázemí moderní firmy, motivační finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity - stravenky, firemní kultura, skvělý kolektiv. Pracovní smlouva na rok, po roce se prodlužuje. Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení, stravenky Místo výkonu práce: Areál Démos Trade a.s.,Kobylnická 698, 664 52 Sokolnice

Společnost

Bršlík s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kobylnická 698, 664 52 Sokolnice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 480 - 27 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bršlík s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bršlík s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému