ASISTENT/-KA PRODEJE & FAKTURANTKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost La Boheme Cafe s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní fakturanti - asistent/-ka prodeje & fakturantka.

SŠ vzdělání, VŠ ekon. směru výhodou, jednosměnný provoz, mzda 13 000 - 18 000 Kč + měsíční ohodnocení, nástup možný IHNED, pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: obchodní/manažerské zkušenosti na podobné pozici výhodou, znalost AJ slovem i písmem (základní úroveň), velmi dobrá znalost MS Office, výborné komunikační a organizační schopnosti, jistý a odhodlaný přístup, vysoká míra motivace a ctižádosti. Výborné komunikační a organizační dovednosti, příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci, angličtina na komunikativní úrovni k dennímu používání, pečlivost, svědomitost, znalosti účetního programu POHODA výhodou. KO: Petra Fabianská, tel. kontakt, e-mail:kontakt aktualizace 21.9.2016

Společnost

La Boheme Cafe s.r.o.

Lokalita pracoviště

Wolkerova 465, 749 01 Vítkov 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Fakturant v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní fakturanti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti La Boheme Cafe s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost La Boheme Cafe s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému