Front End Enfineer/specialisté v oblasti inf. a komunikačních technologií

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SinnerSchrader Praha s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - front end enfineer/specialisté v oblasti inf. a komunikačních technologií.

Místo výkonu práce: U Pergamenky č.p. 1522/2, Holešovice, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Volgemutova Veronika, e-mail: kontakt SinnerSchrader Praha hledá zkušené Front-endové vývojáře nadšené vytvářet mobilní a desktopové webové aplikace. Požadujeme: - 3+ letá praxe s JavaScriptem, včetně konceptů jako jsou asynchronní programování, closures a ES6. Zkušenosti s Frameworky React, Angular, Backbone nebo Ember výhodou. - 3+ letá praxe s HTML/CSS, včetně konceptů jako jsou responsivní layout, specificita a cross-browser kompatibilita. Zkušenosti s moderními CSS preprocessory, frameworky SASS, LESS a konvencemi OOCSS, BEM výhodou. - Zkušenosti s UI frameworky jako jsou Bootstrap, jQueryUI - Alespoň základní znalost GITu - Zodpovědnost, spolehlivost, otevřenost a flexibilitu s důrazem na detail - Dobrá znalost angličtiny - Ochota cestovat Nabízíme: - Zajímavé projekty a agilní vývojový proces - Příjemné pracovní prostředí - Pozice se sídlem v Praze ale možností vzdělávání a práce v Hamburku nebo dalších pobočkách SinnerSchrader SinnerSchrader Praha is seeking an experienced Front End Engineer that is passionate about building mobile and desktop web applications. What we need: - 3+ years of JavaScript experience, including concepts like asynchronous programming, closures and ES6. Experience with Frameworks like React, Angular, Backbone or Ember is a bonus - 3+ years of HTML/CSS experience, including concepts like responsive layout, specificity and cross-browser compatibility. Experience with modern CSS pre-processing frameworks (Sass, Less) and naming conventions (OOCSS, BEM) is a plus - Proficient with UI-Frameworks like Bootstrap, jQueryUI - Basic or better knowledge of GIT - Responsible, reliable, outgoing and flexible, with special attention to detail - Good English knowledge - Willingness to travel What we can offer: - Challenging projects and agile development processes - Pleasant working environment - Prague-based but with the possibility of training and work in Hamburg or at other SinnerSchrader branches

Společnost

SinnerSchrader Praha s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Pergamenky 1522, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SinnerSchrader Praha s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SinnerSchrader Praha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému