elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - elektrikář.

pracoviště Bystřice pod Hostýnem - elektromontážní práce - údržba, údržba veřejného osvětlení, obsluha plynových kotelen Požadavky: vyučen v oboru, osvědčení dle vyhláškyč.50/78 Sb. § 8 (min.§6 s perspektivou získání § 8), řidič skupina B, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, důslednost, samostatnost, znalost práce na PC výhodou - Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástupní plat 15 000 Kč +osobní ohodnocení - K přihlášce je nutno připojit tyto doklady: životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, kopii osvědčení dle vyhl. č. 50/78 Sb, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání - Před uzavření zaměstnaneckého poměru bude nutno doložit - osvědčení dle vyhl. č. 50/78 Sb, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání - Písemné přihlášky zasílejte na adresu : Technické služby Bystřice pod Hostýnem s.r.o., Meziříčská 1462, 768 61 Bystřice pod Hostýnem nebo na email kontakt. Bližší informace poskytne Ing. Norbert Jančo, tel. kontakt, mobil kontakt.

Společnost

Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o.

Lokalita pracoviště

Meziříčská 1462, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému